Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılından beri web tabanlı iş yazılımları geliştiriyoruz. Yani işimiz "iş"


Internet çözümleri sunan şirketimiz Teknoart Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi, 2000 yılından beri diğer hizmetlerinin yanında web tabanlı çözümler üretmeye başlamıştır. Geliştirdiği özel yazılımlar dışında WETOS serisi ile paket ürünler geliştirerek sektörde köklü firmalar arasında yer almıştır.

Teknoart, KOBI'lere büyük firmalarla eşit fırsatlar verildiğinde aynı başarıların elde edileceğini bilir ve bunun için ürettiği çözümler özellikle KOBI'lerin web siteleri aracılığı ile rekabet güçlerinin arttırılması üzerinedir.

Teknoart, Internet odaklıdır. Masaüstü yazılım alanında faaliyet göstermez.

Teknoart satıcı değil üreticidir. Hiç bir şirketin bayi ya da satıcısı değildir. Sunduğu tüm ürün ve hizmetler kendi bünyesinde geliştirilir.

Teknoart'ın sunduğu çözümler özgündür. Başka yazılımlardan esinlenerek ya da kopyalanarak değil, ihtyaçları tespit ederek çözüm geliştirir.

Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz kurumsal web sitemiz www.teknoartbilisim.com ziyaret ediniz.


Bunlara da Göz Atın

  • İş ve Yazılım Danışmanlığı
    Danışmanlık hizmetimiz, firmanın WETOS ürününü doğru ve etkin kullanmasını, fayda sağlamasını temin eder.
  • Projeli Satış
    Projeli satışlar, süreç içinde farklı muhataplarla ve çok sayıda işlemi kapsar. WETOS projeli satışları yönetmek için hızlı ve kolay bir çözümdür.
  • WETOS Pro4 Sistem Gereksinimleri
    WETOS'un çalışması için PHP-MySQL destekli standart özelliklerde bir sunucu yeterlidir.

Ofis Programları Yetmez,
ERP çok zahmetli

Satışlar hesap tablolarında tutulur, teklifler kelime işlemcilerde türetilerek kaydedilir, siparişler yazıcıdan alınır... Rapor istendiğinde bu belgelerden hazırlanır...
Bunlar, her işletmenin bir dönem kullandığı yöntemlerdir.

Ancak, iş gerçekten büyümeye başladığında, çok çalışıp, kazançsız kalmamak için süreçlerin kaliteli yazılımlarla yönetilmesi gereklidir.

Ücretsiz Demo İsteyin

Satış Süreçlerini Kolayca Yönetin

Satış faaliyetleri giderdir. Ayrıca hem günü, hem geleceği doğrudan etkiler. Satış süreçlerinizi, yönetilebilir, denetlenebilir ve ölçülebilir bir yapıya kavuşturmak için WETOS Pro3 en önemli yardımcınızı olacak

Hızlı Kurulum, Kolay Kullanım

ERP programı kurulumu, katılım gerektiren zor ve uzun bir iştir. Süreçlerdeki küçük iyileştirmelerden büyük kazançlar çıkaracak hacimde bir işiniz yoksa, WETOS, hızlı kurulan, kolay kullanılan yapısı ile doğru takım arkadaşıdır

Her zaman Her yerde

%100 web tabanlı WETOS'u kullanmak için Internet erişimi olan her hangi bir cihaz yeterlidir. Herhangi bir program kurulumu gerekmez. İşinizi yanınızda taşıyın, ekibiniz ile her an bağlantıda olun

Ücretsiz Demo İsteyin