Teklif Hazırlama

Teklif Hazırlama

İstenilen şey hızlı ve hatasız teklif vermek ise, WETOS bunun için yaratıldı


Teklif verme yöntemi ile çalışan işletmelerde en çok zorluk çekilen işlerin başında hızlı ve hatasız teklif verme gelmektedir. Hayati olduğu kadar sıkıcı da olan teklif hazırlama süreci şirketlere 2 alanda yüksek maliyet yaratmaktadır.

 • sürat maliyeti
 • hata maliyeti

Bunların her ikisi de bir işletme için ölümcül olabilir.

Çevik işletmelerin tercihi WETOS ile teklif hazırlamak çok kolay ve hızlıdır. Çünkü WETOS ile teklif hazırlarken diğer teklif hazırlama programlarında olandan farklı olarak veritabanından bazı seçimler yapılarak serbest teklif hazırlanmaz. Gerçek anlamda kapalı sistem kullanılır. Yani;

 • müşteriye uygulanacak fiyat politikası yetkili tarafından belirlenmiştir. Dolayısı ile teklifi hazırlayan her hangi bir kontrol, hazırlık ya da müzakere yapmaz. Müşteriyi seçmesi yeterlidir.
 • ürün ve hizmet bilgileri, ekli belgelere kadar ürün yönetimi ile ilgilinenler tarafından hazırlanmıştır. Sadece ürün ve talebe uygun fiyat seçimi yapılır.
 • ürün seçenekleri, ürünleri gruplama, miktar ve ödeme planına göre fiyatlandırma, izin verilen sınırlarda indirim uygulanması, farklı para birimlerindeki fiyatların dahil edilmesi vb. tüm işler bir kaç tıklama ile yapılır.
 • en yüksek prestij sağlayacak ve bilgi aktaracak teklif şablonları alternatifli olarak özel hazırlanmıştır. Sadece istenilen şablon seçilir.
 • istenirse teklifin yönetici tarafından onaylanması sağlanır.
 • bir tıklama ile teklif tüm muhataplarına özel metinlere gönderilir.

Eski tekliflerden kopyalama, revize teklifler, alternatif teklifler, teklif görüşmeleri vb. tüm işlemlerin hızlı ve kolayca yürütülmesi ise WETOS için sıradan işlerdir.

Bunlar ve bunlar gibi hayatı kolaylaştıracak, kazancı arttıracak işlevler ile tanışmak ve verimli iş yapmaya geçiş için ücretsiz demo isteyiniz.

WETOS Pro4'ün deneme sürümünü kullanmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Deneme sürümünü kullanmak için dolduracağınız form hiç bir satış taahhüdü içermez, tamamen serbest, yükümlülüksüz ve ücretsiz bir deneme gerçekleştireceksiniz.

* işaretli alanların doldurulması zorunludur

Adınız Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Firma/Kurum Adı
Unvan/Görev
Web Sitesi
Sektör/Faaliyet Alanı
Şehir
Bize Nasıl Ulaştınız?
Ürünümüze ne zaman ihtiyacınız olacak?
İndirim Kuponu Kodu

Etiketler: teklif hazırlama verimlilik hız hata sürat


Bunlara da Göz Atın

 • Alper Şensan, Siva Yapı Genel Müdürü
  Çeşitli yapı malzemelerinin distribütörlüğünü yapan Siva Yapı'da özellikle plaka-m2 çevrimleri gibi hassas hesaplamalar yapılıyor.
 • Pazarlama Nedir?
  Modern pazarlama ürün odaklı değil müşteri odaklıdır. Bu nedenle günümüzde en değerli şey müşteriyi iyi tanımak ve anlamaktır.
 • İş ve Yazılım Danışmanlığı
  Danışmanlık hizmetimiz, firmanın WETOS ürününü doğru ve etkin kullanmasını, fayda sağlamasını temin eder.

Ofis Programları Yetmez,
ERP çok zahmetli

Satışlar hesap tablolarında tutulur, teklifler kelime işlemcilerde türetilerek kaydedilir, siparişler yazıcıdan alınır... Rapor istendiğinde bu belgelerden hazırlanır...
Bunlar, her işletmenin bir dönem kullandığı yöntemlerdir.

Ancak, iş gerçekten büyümeye başladığında, çok çalışıp, kazançsız kalmamak için süreçlerin kaliteli yazılımlarla yönetilmesi gereklidir.

Ücretsiz Demo İsteyin

Satış Süreçlerini Kolayca Yönetin

Satış faaliyetleri giderdir. Ayrıca hem günü, hem geleceği doğrudan etkiler. Satış süreçlerinizi, yönetilebilir, denetlenebilir ve ölçülebilir bir yapıya kavuşturmak için WETOS Pro3 en önemli yardımcınızı olacak

Hızlı Kurulum, Kolay Kullanım

ERP programı kurulumu, katılım gerektiren zor ve uzun bir iştir. Süreçlerdeki küçük iyileştirmelerden büyük kazançlar çıkaracak hacimde bir işiniz yoksa, WETOS, hızlı kurulan, kolay kullanılan yapısı ile doğru takım arkadaşıdır

Her zaman Her yerde

%100 web tabanlı WETOS'u kullanmak için Internet erişimi olan her hangi bir cihaz yeterlidir. Herhangi bir program kurulumu gerekmez. İşinizi yanınızda taşıyın, ekibiniz ile her an bağlantıda olun

Ücretsiz Demo İsteyin