Teklif takibi

Teklif takibi

Takip edilen tekliflerin siparişe dönme oranı 2,5 kat daha fazladır.


WETOS Pro4 ile bir kaç tıklama ile kolayca ve çok hızlı bir şekilde hatasız ve görsel olarak da zengin teklifler hazırlar, tek tuşla müşterinize gönderirsiniz. Ancak satış süreci bununla sona ermez. Araştırmalara göre bir sipariş alınabilmesi için en az 8 kere müşteri ile temas kurulmaktadır. Bu, şansa bırakılmayacak kadar önemli bir süreçtir.

Gerek müşterinin zihninde oluşan soruların yanıtlanması, müşteriye ilgi gösterilmesi, ama rahatsız edilmemesi tekliflerin siparişe dönüşünde çok çok önemlidir. Etkili bir teklif takibi ile teklifin siparişe dönüş sürecindeki olası aksama ve riskler hemen tespit edilir ve gerekli müdahaleler yapılır.

WETOS Pro4 ile teklifleriniz üzerinde tam hakimiyetiniz vardır. Teklif takibi sırasında görüşme ve gelişmeleri de WETOS Pro4 sayesinde en net şekilde bilirsiniz. Böylece müşteriyi rahatsız eden faydasız takip aramaları yerine, ilgili, bilgili ve etkili teklif takibi yaparsınız.

Bazı durumlarda teklifin muhatapları bile değişebilmektedir. Teklif görüşmelerinin ve gelişmelerinin tümüne hakim olmak, müşterinin tavrının yanlış yorumlanması vb. durum analizini mümkün kılmaktadır.

WETOS Pro4 ile, geçerlilik tarihleri, ya da veriliş tarihlerine göre tekliflerin segmente edilmesi teklif takibinde emsalsiz faydalar sağlamaktadır.

Bunlar ve bunlar gibi hayatı kolaylaştıracak, kazancı arttıracak işlevler ile tanışmak ve verimli iş yapmaya geçiş için ücretsiz demo isteyiniz.

WETOS Pro4'ün deneme sürümünü kullanmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Deneme sürümünü kullanmak için dolduracağınız form hiç bir satış taahhüdü içermez, tamamen serbest, yükümlülüksüz ve ücretsiz bir deneme gerçekleştireceksiniz.

* işaretli alanların doldurulması zorunludur

Adınız Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Firma/Kurum Adı
Unvan/Görev
Web Sitesi
Sektör/Faaliyet Alanı
Şehir
Bize Nasıl Ulaştınız?
Ürünümüze ne zaman ihtiyacınız olacak?
İndirim Kuponu Kodu

Etiketler: teklif takip crm


Bunlara da Göz Atın

Ofis Programları Yetmez,
ERP çok zahmetli

Satışlar hesap tablolarında tutulur, teklifler kelime işlemcilerde türetilerek kaydedilir, siparişler yazıcıdan alınır... Rapor istendiğinde bu belgelerden hazırlanır...
Bunlar, her işletmenin bir dönem kullandığı yöntemlerdir.

Ancak, iş gerçekten büyümeye başladığında, çok çalışıp, kazançsız kalmamak için süreçlerin kaliteli yazılımlarla yönetilmesi gereklidir.

Ücretsiz Demo İsteyin

Satış Süreçlerini Kolayca Yönetin

Satış faaliyetleri giderdir. Ayrıca hem günü, hem geleceği doğrudan etkiler. Satış süreçlerinizi, yönetilebilir, denetlenebilir ve ölçülebilir bir yapıya kavuşturmak için WETOS Pro3 en önemli yardımcınızı olacak

Hızlı Kurulum, Kolay Kullanım

ERP programı kurulumu, katılım gerektiren zor ve uzun bir iştir. Süreçlerdeki küçük iyileştirmelerden büyük kazançlar çıkaracak hacimde bir işiniz yoksa, WETOS, hızlı kurulan, kolay kullanılan yapısı ile doğru takım arkadaşıdır

Her zaman Her yerde

%100 web tabanlı WETOS'u kullanmak için Internet erişimi olan her hangi bir cihaz yeterlidir. Herhangi bir program kurulumu gerekmez. İşinizi yanınızda taşıyın, ekibiniz ile her an bağlantıda olun

Ücretsiz Demo İsteyin