WETOS Pro4 Satış Süreçleri Yönetim Sistemi

WETOS Pro4 Satış Süreçleri Yönetim Sistemi

WETOS, çevik ekiplerin hızla kullanmaya başlayıp, kolayca kullandığı bir sistemdir


Müşteri ile ilk temastan teslime, tekliften satış sonrası tamir/bakım işlemlerine kadar üretim hariç iş süreçlerini yönetmek için kullanılan WETOS Pro4, %100 web tabanlı yapısı ile her yerden her zaman kullanılır.

4.nesil WETOS'un parametrik ve ön tanımlı senaryo bazlı mimarisi, çok farklı ihtiyaçları ve çalışma yöntemleri olan işletmelere çözüm sunmaktadır.

Pro4 sürümünde mobil cihazlarda rahat kullanım sağlayan ve daha kullanıcı dostu arayüze geçilmiştir. Bilgisayar, tablet ve cep telefonları ile WETOS Pro4'ü kullanmak artık çok daha kolay ve hızlı.

Nedir, Ne değildir?

  • WETOS Pro4, ticari program değildir. Ön muhasebe işlevlerini kapsar, ancak bilanço almak gibi resmi muhasebe işlevleri yoktur.
  • Kayıt programı değildir. Operasyon programıdır. Amacı hesap vermek değil, işleri kolay, hızlı ve hatasız şekilde yaptırmaktır. Örneğin eksi stoklarla çalışmaz. Teslimat görevlisinin ekranda gördüğü kayıt, teslim edilmesi gereken kayıttır.
  • Kapalı sistem ilkesini benimser. Operasyon personeline sınırlı insiyatif, yöneticiye yüksek kontrol imkanı verir.
  • Ofis programları gibi kayıtları istediğiniz şekilde giremezsiniz. Hata maliyetini en aza indirmek için, sıkça giriş yerine seçip yapılarak kullanılır. Yanlışlık olmaz.
  • Bilgileri farklı bölümlere aktarmaz. Merkezi bir veritabanı ve buradaki verilere erişim modeli içerir. Böylelikle daima gerçek zamanlıdır.

Bunlara da Göz Atın

Ofis Programları Yetmez,
ERP çok zahmetli

Satışlar hesap tablolarında tutulur, teklifler kelime işlemcilerde türetilerek kaydedilir, siparişler yazıcıdan alınır... Rapor istendiğinde bu belgelerden hazırlanır...
Bunlar, her işletmenin bir dönem kullandığı yöntemlerdir.

Ancak, iş gerçekten büyümeye başladığında, çok çalışıp, kazançsız kalmamak için süreçlerin kaliteli yazılımlarla yönetilmesi gereklidir.

Ücretsiz Demo İsteyin

Satış Süreçlerini Kolayca Yönetin

Satış faaliyetleri giderdir. Ayrıca hem günü, hem geleceği doğrudan etkiler. Satış süreçlerinizi, yönetilebilir, denetlenebilir ve ölçülebilir bir yapıya kavuşturmak için WETOS Pro3 en önemli yardımcınızı olacak

Hızlı Kurulum, Kolay Kullanım

ERP programı kurulumu, katılım gerektiren zor ve uzun bir iştir. Süreçlerdeki küçük iyileştirmelerden büyük kazançlar çıkaracak hacimde bir işiniz yoksa, WETOS, hızlı kurulan, kolay kullanılan yapısı ile doğru takım arkadaşıdır

Her zaman Her yerde

%100 web tabanlı WETOS'u kullanmak için Internet erişimi olan her hangi bir cihaz yeterlidir. Herhangi bir program kurulumu gerekmez. İşinizi yanınızda taşıyın, ekibiniz ile her an bağlantıda olun

Ücretsiz Demo İsteyin